De Bullram magneetbak houdt kleine onderdelen bij elkaar en binnen handbereik!
Deze schotel is voorzien van een krachtige magneet om moeren, bouten en schroeven op hun plaats te houden, terwijl de met rubber beklede bodem wegglijden voorkomt en oppervlakken beschermt.
Een must-have voor werkplaatsen, garages en doe-het-zelf projecten!
Specificaties
| Maat | 240 x 140 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Magnet diameter | 80 mm |
| Magnetische sterkte | 1000 - 1200 Gauss |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 240 mm |
| Productbreedte | 140 mm |
| Producthoogte | 40 mm |
| Productgewicht | 0,65 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 245 mm |
| Verpakkingsbreedte | 150 mm |
| Verpakkingshoogte | 45 mm |
| Gewicht | 0,73 Kg |