Magnetische bezem
Ruim makkelijk ijzere deeltjes zoals nagels en schroeven op met deze magnetische bezem met extra breed magnetisch oppervlak.
- magneet breedte = 900mm
- handvat lengte verstelbaar= 762 - 1130mm
- trekkracht = 13,5 - 22,5kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.065 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 8,00 kg |