Keramische schijfmagneten 8 stuks
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,06 kg |
Keramische schijfmagneten 8 stuks
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 125 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,06 kg |