Deze Mammuth garagepers is een krachtige en veelzijdige pers. Dankzij het volledig gelaste frame en de elektrische hand- of voetbediening biedt deze pers snelheid, kracht en precisie. Hierdoor is de pers een betrouwbare keuze voor elke werkplaats. Wordt geleverd inclusief 2 persblokken.
- Elektrische bediening: Inspanningsvrij en snelle bediening.
- Handlier: Werkbed eenvoudig te bevestigen op 8 verschillende hoogtes en de cilinder zijwaarts.
- Verwisselbare opnamedop: Gemakkelijk los te halen voor het gebruik van andere opzetstukken.
- Veiligheidsrooster: Voor extra bescherming tijdens gebruik.
- Voetpedaal: Houd je handen vrij.
Let op: de pers wordt geleverd zonder de hydraulische olie CH22 (24 liter).
Specificaties
| Capaciteit | 100 ton |
| Werkbed breedte | 800 mm |
| Werkbed diepte | 310 mm |
| Minimale werkhoogte | 113 mm |
| Maximale werkhoogte | 813 mm |
| Cilinderslag | 250 mm |
| Cilinderdiameter | ø90 mm |
| Voltage | 400V |
| Vermogen | 1.5 kw |
| Motortoerental | 1400 rpm |
| Perssnelheid uitgaand | 2.3 mm/sec |
| Perssnelheid ingaand | 3.8 mm/sec |
| Oliecapaciteit | 24 L |
| Type olie | OCH22 |
Productafmetingen:
| Length | 1.140 mm |
|---|---|
| Width | 800 mm |
| Height | 1.860 mm |
| Weight | 755,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.000 mm |
|---|---|
| Width | 2.110 mm |
| Height | 1.220 mm |
| Weight | 823,00 kg |