Cilinder voor werkplaatspers
Deze cilinder is geschikt voor de 75 ton pers SP75HEL.
Productafmetingen:
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 595 mm |
| Weight | 70,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 635 mm |
|---|---|
| Width | 285 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 74,00 kg |
Cilinder voor werkplaatspers
Deze cilinder is geschikt voor de 75 ton pers SP75HEL.
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 595 mm |
| Weight | 70,0 kg |
| Length | 635 mm |
|---|---|
| Width | 285 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 74,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren