Deze hydraulische handpomp is geschikt voor de werkplaatspersen SP10CH en SP12HH.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 7,00 kg |
Deze hydraulische handpomp is geschikt voor de werkplaatspersen SP10CH en SP12HH.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,5 kg |
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 7,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren