Geschikt voor de werkplaatspersen 20 ton: hydraulisch handbediend / pneumatisch hydraulisch / met voetpedaal. SP20HH / SP20HA / SP20HV.
- diameter = 108mm
- aansluiting = 1/2" schroefdraad
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 0,70 kg |