Geschikt voor de werkplaatspers elektrisch 50 ton SP50HEL.
diameter = 108mm
aansluiting = 1/2" schroefdraad
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,70 kg |