Deze stevige persblokken met V-vorm zijn geschikt voor gebruik op de werkplaatspers SP150HEL.
Ze ondersteunen werkstukken op een stabiele manier en voorkomen verschuivingen tijdens persbewerkingen onder hoge belasting.
Specificaties
| Perscapaciteit | 150 ton |
| Materiaal | Staal |
Productafmetingen:
| Length | 590 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 219 mm |
| Weight | 105,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 575 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 108,00 kg |