Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 50 ton pers SP50HA.
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 87 mm |
| Weight | 11,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 97 mm |
| Weight | 11,10 kg |
Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 50 ton pers SP50HA.
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 87 mm |
| Weight | 11,0 kg |
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 97 mm |
| Weight | 11,10 kg |