Veiligheidsscherm / pers scherm
Dit Mammuth veiligheidsscherm is geschikt voor het beschermen van de gebruiker van een werkplaatspers tegen wegvliegende onderdelen tijdens het persen. Het scherm is eenvoudig te bevestigen aan de pers en verticaal te positioneren met behulp van een stelschroef. Verder is de ruit voorzien van een handvat om deze omhoog te trekken.
dikte scherm = 4,5mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 630 mm |
| Productbreedte | 140 mm |
| Producthoogte | 615 mm |
| Productgewicht | 5,9 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 645 mm |
| Verpakkingsbreedte | 645 mm |
| Verpakkingshoogte | 18 mm |
| Gewicht | 7,80 Kg |