Ontvetterbak
capaciteit = 13L
pomp capaciteit = 2,7 ~ 3,3L/min
voltage = 230V
minimale hoeveelheid vloeistof = 6L
Inclusief:
spoelrek
flexibele slang
pomp
Productafmetingen:
| Length | 455 mm |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 7,50 kg |