Ontvetterpomp
- 230V, 50Hz, 26W
- Hmax: 1,8Mtr
- FLmax: 1000L/H
Niet gebruiken zonder water
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 63 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,68 kg |