Ontvetterpomp
Deze complete ontvetterpomp is geschikt voor de 90ltr en de 150ltr ontvetterbak.
Inclusief pomp, schakelaar en stekker.
- 230V, 50Hz, 26W
- Hmax = 1,8Mtr
- FLmax = 1000L/H
Niet gebruiken zonder water
Productafmetingen:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 2,26 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 2,50 kg |