Dieselpomp
motor = asynchroon, 1 fase, gesloten type
opbrengst = 72L/min
voltage = 230V
vermogen = 450W
aanzuighoogte = 2,5m
max. druk = 1,8 bar
omwentelingen = 3360 T/min
aansluiting = 1'' rechte schroefdraad
zelfaanzuigend
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 8,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 8,70 kg |