No spill verlengstuk / schenktuit
Deze no spill flexibele schenktuit is zeer geschikt voor het vullen van voertuigen of moeilijk te bereiken tank openingen.
Dit verlengstuk pas op iedere no spill jerrycan en blijft flexibel, zelfs bij koude temperaturen.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 210 mm |
| Productbreedte | 30 mm |
| Producthoogte | 30 mm |
| Productgewicht | 0,04 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 275 mm |
| Verpakkingsbreedte | 110 mm |
| Verpakkingshoogte | 30 mm |
| Gewicht | 0,04 Kg |