Motorolie Valkenpower Ultralub C SAE 15W-40
- inhoud = 1L
ACEA A3, B3, E2, API SJ/CF, CF-4/CG-4, MAN 271, MB 227.1, 228.1, 229.1, VW505 01 u. 505 00
Valkenpower Ultralub C is het hele jaar inzetbaar en geschikt voor benzine, diesel en turbodieselmotoren. Excellente temperatuur eigenschappen en verminderende slijtage door uitgekiende additieven.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 100 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Producthoogte | 220 mm |
| Productgewicht | 1,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 100 mm |
| Verpakkingsbreedte | 50 mm |
| Verpakkingshoogte | 220 mm |
| Gewicht | 1,00 Kg |