Motorolie Valkenpower Ultralub C SAE 15W-40
- inhoud = 20L
ACEA A3, B3, E2, API SJ/CF, CF-4/CG-4, MAN 271, MB 227.1, 228.1, 229.1, VW505 01 u. 505 00
Valkenpower Ultralub C is het hele jaar inzetbaar en geschikt voor benzine, diesel en turbodieselmotoren. Excellente temperatuur eigenschappen en verminderende slijtage door uitgekiende additieven.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 290 mm |
| Productbreedte | 230 mm |
| Producthoogte | 400 mm |
| Productgewicht | 20,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 290 mm |
| Verpakkingsbreedte | 230 mm |
| Verpakkingshoogte | 400 mm |
| Gewicht | 20,00 Kg |