Trafo olie aspira
Deze olie is uitermate geschikt voor de elektrische waterpompen van Aspira. De Aspira TO1 olie bezit een goede oxidatiebestendigheid en zorgt voor een goede thermische overdracht tussen elektromotor en pompbehuizing.
Volgens DIN 57370, deel 1
- 1 liter
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 100 mm |
| Verpakkingsbreedte | 50 mm |
| Verpakkingshoogte | 220 mm |
| Gewicht | 1,00 Kg |