Mobiele olie pomp unit / verrijdbare olie unit
Geschikt voor het aanleveren van olie met een middel tot hoge viscositeit. Bestaat uit verrijdbare wagen, oliepomp, digitaal vulpistool, vataansluiting en slang.
geschikt voor vaten van 50 - 60ltr
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 20,00 kg |