Elektrische oliepomp / tandwielpomp / carterpomp
Zelfaanzuigende elektrische tandwielpomp met een werkdruk van 4 bar. Geschikt voor motorolie, tandwielolie, smeerolie en hydraulische olie.
Specificaties:
viscositeit = 3000SUS / 500cSt
beschermingsgraad = IP55
aanzuighoogte = 2m
capaciteit = 10L/min
voltage = 12V
werkdruk = 4 bar
aansluiting = 3/4''
max temperatuur = 90 graden Celcius
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 3,80 kg |