Olievatpomp pneumatisch
De pomp is geschikt voor vloeistoffen zoals motorolie, synthetische olie, hydraulische olie, transmissie olie, automatische transmissie vloeistof en olie tot 120 SAE.
- geschikt voor vaten van 180 - 220 liter
- verhouding = 1:1
- luchtinlaatdruk = 5 - 8 bar
- max. druk vloeistof = 8 bar
- grootste diameter = 63mm
- luchtverbruik bij 8 bar = 100 L/min
- max. vrije uitloop = 18 L/min
- diameter zuigbuis = 42mm
- lengte zuigbuis = 940mm
- lucht inlaat aansluiting = 1/4'' snelkoppeling 1/4'' NPT inwendig
- olie uitlaat aansluiting = 1/2''
Productafmetingen:
| Length | 1.300 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 5,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 136 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 6,60 kg |