Olie opvangvat economisch model
- capaciteit = 30L
- diameter van trechter = 420mm
- diameter verstelbare pijp = 50mm
- min. werkhoogte = 680mm
- max. werkhoogte = 1650mm
- 4x zwenkwiel 60mm
- materiaal = HDPE kunststof
- aftapkraan aan achterzijde om olie af te laten
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Height | 560 mm |
| Weight | 6,00 kg |