Mobiele olie opvangbak / olie opvangwagen
Deze mobiele olie opvangbak is gemakkelijk onder voertuigen zoals vrachtwagens en SUV's te plaatsen met behulp van de wielen en inklapbare T-handgreep.
- capaciteit = 70L
Productafmetingen:
| Length | 1.320 mm |
|---|---|
| Width | 710 mm |
| Height | 885 mm |
| Weight | 18,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.120 mm |
|---|---|
| Width | 720 mm |
| Height | 185 mm |
| Weight | 19,50 kg |