Wieldollieschalen / automovers
Deze wieldollieschalen / automovers zijn ideaal voor het verplaatsen van auto's in kleine ruimtes zoals garages en showrooms. De 4 kunststof zwenkwielen maken het makkelijk om voertuigen in alle richtingen te verplaatsen.
capaciteit = 450kg (per stuk)
afmetingen 1 mover = 605 x 395 x 120mm
max. band breedte = 360mm
gewicht 1 mover = 9,42kg
set van 2 stuks
Productafmetingen:
| Length | 605 mm |
|---|---|
| Width | 395 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 16,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 430 mm |
| Height | 640 mm |
| Weight | 17,00 kg |