Motorrangeerder / motormover / rangeerhulp
Deze Mammuth motormover is ideaal voor het manoeuvreren van de motorfiets in kleine ruimtes. Met een lengte van 2 meter en een capaciteit van 500kg, is deze rangeerder geschikt voor veel verschillende typen motoren. Voorzien van 5 stevige zwenkwielen.
capaciteit = 500kg
lengte = 2000mm
gewicht = 31kg
Productafmetingen:
| Length | 2.120 mm |
|---|---|
| Width | 700 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 1.120 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 31,80 kg |