Gereedschapshouder
Deze gereedschapshouder is geschikt voor het ophangen van verschillende gereedschappen zoals elektrisch, pneumatisch en hand gereedschap. Het rek is te bevestigen aan de wandkast GC68WD1.
5 vakken
afmetingen vak = 125 x 270 x 150mm
Productafmetingen:
| Length | 680 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 345 mm |
| Height | 225 mm |
| Weight | 65,00 kg |