Werkbank montagestrip voor bakjes
Handige montagestrip om magazijnbakjes aan op te hangen. Makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,3 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 440 mm |
| Verpakkingsbreedte | 20 mm |
| Verpakkingshoogte | 54 mm |
| Gewicht | 0,30 Kg |