Magazijnbak / stapelbak
Deze vierdelige magazijnbakken set is ideaal voor het opslaan van klein materiaal en is handig te stapelen. De magazijnbak is te gebruiken op de volgende gereedschapswanden uit de expert serie en werkbanken:
- BG62BP
- BG62BPS
- BG75BP
- WBG01
- WBG02
- WBG03
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 520 mm |
| Productbreedte | 170 mm |
| Producthoogte | 80 mm |
| Productgewicht | 0,953 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 520 mm |
| Verpakkingsbreedte | 170 mm |
| Verpakkingshoogte | 80 mm |
| Gewicht | 0,95 Kg |