Werktafel met vloeistof opvang / werkbank verrijdbaar met olie opvang
Deze verrijdbare werktafel is zeer geschikt voor werkzaamheden aan- of demontage van oliehoudende onderdelen. De olie opvang bak die onder het werkblad is geplaatst zorgt ervoor dat de olie rechtstreeks wordt opgevangen. Deze olie opvang bak heeft een capaciteit van 5 liter.
Door middel van de 4 stabiele zwenkwielen, waarvan 2 met rem, is deze werktafel makkelijk te verplaatsen.
Deze verrijdbare werktafel is dus voorzien van:
olie opvang bak
afsluitbare lade
4 zwenkwielen, waarvan 2 met rem
laadplateau
capaciteit = 260kg
Productafmetingen:
| Length | 1.200 mm |
|---|---|
| Width | 640 mm |
| Height | 872 mm |
| Weight | 56,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.250 mm |
|---|---|
| Width | 740 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 62,00 kg |