LED verlichtingsbalk / LED armatuur / LED Lamp
Universele LED lamp met ingebouwde 230v voeding. Deze Heldere energiezuinige LED verlichting is ideaal als verlichting in en om de werkplaats. De lamp wordt geleverd inclusief koppelstuk om een extra LED lamp van deze serie te koppelen en bevestigingsmateriaal voor montage op elke plek waar licht nodig is, waaronder de modules uit de EXPERT serie.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 600 mm |
| Productbreedte | 35 mm |
| Producthoogte | 25 mm |
| Productgewicht | 0,13 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 610 mm |
| Verpakkingsbreedte | 35 mm |
| Verpakkingshoogte | 25 mm |
| Gewicht | 0,00 Kg |