Verbindingsframe onder
Verbindingsframe onder voor werkplaatsmodules uit de EXPERT serie. Dit verbindingsframe zorgt voor een mooie afwerking en dient als stop zodra de verrijdbare onderkasten BG58SC5 of BG58SC7 in een werkplaatsmodule tussen twee onderkasten geplaatst worden. Het verbindingsframe is onderdeel van de onderstaande werkplaats modules uit de EXPERT serie en is ook los verkrijgbaar:
- BGMOD4
- BGMODF en BGMODG
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 660 mm |
| Productbreedte | 90 mm |
| Producthoogte | 70 mm |
| Productgewicht | 1,177 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 660 mm |
| Verpakkingsbreedte | 90 mm |
| Verpakkingshoogte | 70 mm |
| Gewicht | 1,18 Kg |