Gereedschapswand / Achterwand / gatenbord
Deze gereedschapswand is geschikt voor het ophangen van gereedschapshaken, gereedschapshouders en magazijnbakjes waarmee gereedschap makkelijk geordend kan worden. In de modules zijn twee losse gereedschapswanden nodig om een volledige achterwand te maken. Eén gereedschapswand kan met behulp van de BG02CE afgewerkt worden tot een lagere achterwand. De bovenkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMOD1 t/m BGMOD4
- BGMODA t/m BGMODJ
Eigenschappen:
- afmetingen vierkante gaten = 10 x 10mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 15 mm |
| Productbreedte | 619 mm |
| Producthoogte | 374 mm |
| Productgewicht | 2,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 25 mm |
| Verpakkingsbreedte | 629 mm |
| Verpakkingshoogte | 384 mm |
| Gewicht | 3,00 Kg |