Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze hoekonderkast bestaat uit een deur die met behulp van een cilinderslot afsluitbaar is, de binnenkant biedt een ruime bergruimte. Het onderframe is voorzien van stelpoten zodat de hoekonderkast makkelijk waterpas geplaatst kan worden. De hoekonderkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMOD4
- BGMODJ
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 750 mm |
| Productbreedte | 750 mm |
| Producthoogte | 858 mm |
| Productgewicht | 27,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 760 mm |
| Verpakkingsbreedte | 760 mm |
| Verpakkingshoogte | 868 mm |
| Gewicht | 28,00 Kg |