Tussenkast / ladeblok / ladekast
Dit ladeblok bestaat uit vier degelijke lades die volledig uitschuiven en uitgevoerd zijn met kogelgelagerde rails. Alle lades zijn centraal afsluitbaar dankzij het cilinderslot. De tussenkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODF
Technische Specificaties:
- lade 1 t/m 4: 540 x 410 x 55mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 530 mm |
| Productbreedte | 620 mm |
| Producthoogte | 367 mm |
| Productgewicht | 27,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 540 mm |
| Verpakkingsbreedte | 630 mm |
| Verpakkingshoogte | 377 mm |
| Gewicht | 28,00 Kg |