Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze bovenkast bestaat uit twee deuren die met behulp van een cilinderslot afsluitbaar zijn, de binnenkant beschikt over twee in hoogte verstelbare schappen. De bovenkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODC, BGMODD, BGMODG, BGMODI en BGMODJ
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 530 mm |
| Productbreedte | 620 mm |
| Producthoogte | 1.162 mm |
| Productgewicht | 35,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 540 mm |
| Verpakkingsbreedte | 630 mm |
| Verpakkingshoogte | 1.172 mm |
| Gewicht | 36,00 Kg |