Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze bovenkast laag model bestaat uit twee deuren die met behulp van een cilinderslot afsluitbaar zijn, de binnenkant beschikt over een in hoogte verstelbaar schap. De bovenkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMODF
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 530 mm |
| Productbreedte | 620 mm |
| Producthoogte | 795 mm |
| Productgewicht | 25,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 540 mm |
| Verpakkingsbreedte | 630 mm |
| Verpakkingshoogte | 805 mm |
| Gewicht | 26,00 Kg |