Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze hoekwandkast bestaat uit een deur die met behulp van een cilinderslot afsluitbaar is, de binnenkant beschikt over opbergruimte. De hoekwandkast is te combineren met andere modules uit de EXPERT serie en is onderdeel van de volgende modules:
- BGMOD4
- BGMODJ
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 750 mm |
| Productbreedte | 750 mm |
| Producthoogte | 372 mm |
| Productgewicht | 15,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 760 mm |
| Verpakkingsbreedte | 760 mm |
| Verpakkingshoogte | 382 mm |
| Gewicht | 16,00 Kg |