Werkblad RVS triple
Dit werkblad van RVS is te monteren op alle onderkasten uit de KNOX serie als deze per drie samengevoegd zijn. Het werkblad is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 1.859 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 29,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.900 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 30,00 kg |