Verbindings- en eindstuk werkplaatsmodule
Gebruik twee van deze stukken om modules met elkaar te verbinden en gebruik één stuk voor de afwerking aan de zijkant en in de hoek van een werkplaatsmodule. Is een onderdeel van werkplaatsmodule 1, 2, 3 en 4.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 1.420 mm |
| Productbreedte | 33 mm |
| Producthoogte | 30 mm |
| Productgewicht | 1,5 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 1.430 mm |
| Verpakkingsbreedte | 40 mm |
| Verpakkingshoogte | 45 mm |
| Gewicht | 1,70 Kg |