Werkbank schroevendraaierhouder
Deze schroevendraaierhouder biedt plaats voor 12 schroevendraaiers en is makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,3 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 370 mm |
| Verpakkingsbreedte | 38 mm |
| Verpakkingshoogte | 60 mm |
| Gewicht | 0,30 Kg |