Werkbank houder voor inbus sleutels
Deze inbushouder biedt plaats voor 10 inbussleutels en is makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,2 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 113 mm |
| Verpakkingsbreedte | 29 mm |
| Verpakkingshoogte | 93 mm |
| Gewicht | 0,20 Kg |