Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze onderkast bevat 2 bevestigingsmogelijkheden en 2 openingen inclusief geleidingsrollen voor stroom- of luchthaspels. De kast heeft ook 3 opberglades, waarvan 1 diepe lade. Deze lades zijn af te sluiten.
afmetingen 2 lades = 560 x 400 x 57mm
afmetingen 1 diepe lade = 560 x 400 x 135mm
De gereedschapskast is los verkrijgbaar en te combineren met andere onderkasten en werkbladen.
Standaard zijn onze stroom- en luchthaspels niet geschikt voor deze onderkast. Met behulp van de adapter plaat GC68CRAD, zijn de volgende haspels wel geschikt:
AHR10P14 luchthaspel
AHR15P38 luchthaspel
AHR15P12 luchthaspel
CR10V230H stroomhaspel
CR15V230 stroomhaspel
De kast biedt ruimte voor 2 haspels, daarvoor zijn dan ook 2 adapter platen nodig.
Let op: dit product wordt geleverd zonder werkblad.
Productafmetingen:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 680 mm |
| Height | 910 mm |
| Weight | 41,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 749 mm |
|---|---|
| Width | 525 mm |
| Height | 1.025 mm |
| Weight | 43,50 kg |