Gereedschapskast / werkplaatskast
Deze onderkast bevat een klep met daarachter een prullenbak, een schap met papierhouder en een diepe lade.
De gereedschapskast is onderdeel van werkplaatsmodule 1 en 4, maar is ook los verkrijgbaar.
Let op: dit product wordt geleverd zonder werkblad.
Productafmetingen:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 680 mm |
| Height | 910 mm |
| Weight | 33,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 749 mm |
|---|---|
| Width | 520 mm |
| Height | 994 mm |
| Weight | 35,50 kg |