Werkblad geperst hout
afmetingen = 864 x 36 x 864 x 1223mm
Dit werkblad is te monteren op onderkast voor hoek GC01GC.
Ook is dit werkblad onderdeel van werkplaatsmodule 4, maar is ook los verkrijgbaar.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 860 mm |
| Productbreedte | 860 mm |
| Producthoogte | 38 mm |
| Productgewicht | 17,5 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 905 mm |
| Verpakkingsbreedte | 905 mm |
| Verpakkingshoogte | 60 mm |
| Gewicht | 19,70 Kg |