Dit werkblad van roestvrij staal is te monteren op minimaal 2 van de volgende onderkasten: GC68L5, GC68L7, GC68D2 en GC68TB. Tussen de 2 onderkasten kan ruimte worden gelaten voor de verrijdbare onderkast GC68SC.
Ook kan dit werkblad als vervanger van het houten werkblad worden gekozen bij werkplaatsmodule 3 en 4, u dient dit wel even aan te geven.
Het blad is tevens ook los verkrijgbaar.
afmetingen = 2041 x 463 x 35mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 31,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.100 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 33,30 kg |

