Werkblad massief hout
afmetingen = 680 x 463 x 38mm
Dit werkblad is te monteren op de volgende onderkasten: GC68L7, GC68L5, GC68D2 en GC68TB, maar is ook los verkrijgbaar.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 680 mm |
| Productbreedte | 465 mm |
| Producthoogte | 38 mm |
| Productgewicht | 8,25 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 740 mm |
| Verpakkingsbreedte | 495 mm |
| Verpakkingshoogte | 65 mm |
| Gewicht | 9,28 Kg |