Dit RVS werkblad is te monteren op de volgende onderkasten GC68L5, GC68L7, GC68D2 en GC68TB, maar is ook los verkrijgbaar.
afmetingen = 680 x 463 x 35mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 10,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 740 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 11,50 kg |

