Deze motor evenaar is specifiek ontworpen voor werkplaatskranen en takels voor het balanceren van een geheven last.
Draai aan de hendel om het zwaartepunt te verplaatsen.
capaciteit = 680kg
Productafmetingen:
| Length | 435 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 570 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 5,20 kg |