CEE wandcontactdoos
nominale stroom = 32A
nominale spanning = 230V
type = 2P + aarde
beschermingsgraad = IP44
wartel = M25
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,25 kg |